Stadiony.net: Prześledź drogę do Euro 2012 i nie tylko

źródło: własne; autor: redakcja

W bazie ponad 3 tys. tekstów, z czego bardzo duża część dotyczy przygotowań Polski do Euro 2012. Stadion w Poznaniu gotowy, w Gdańsku na finiszu, a w Warszawie i we Wrocławiu nabierają ostatecznych kształtów. Warto sobie przypomnieć, jak to się zaczęło.

Reklama

Czy pamiętacie jeszcze głosy powątpiewania, że nie dadzą nam Euro 2012, a potem, że nie zbudujemy stadionów, a kiedy już budowaliśmy – że nie zdążymy? Podobnie jak perypetii z samymi inwestycjami, było tego całkiem sporo. Teraz można sobie przypomnieć na Stadiony.net, ponieważ wprowadzamy kategorie aktualności, dzieląc je (na razie) na najbliższe turnieje piłkarskie.

W jednym miejscu znajdziecie prawie 400 informacji o polsko-ukraińskich Mistrzostwach (od listopada 2005), a także po kilkadziesiąt na temat wciąż odległych imprez w Brazylii, Francji, Rosji i Katarze. Linki do informacji z danej kategorii znajdziecie w sekcji każdego z turniejów, a także pod treścią każdego tekstu związanego z konkretną imprezą.

Listę kategorii będziemy rozwijać, by obejmowała najważniejsze poruszane w serwisie tematy, które dzięki temu zgłębicie bez długich poszukiwań.

I wreszcie ostatnia dzisiejsza nowość, czyli „News dnia”. W ten sposób będziemy wyróżniać najważniejsze tematy poruszane w serwisie, by nie umknęły Wam wśród mniej istotnych nowinek ze świata stadionów. A że w weekend majowy mamy nieco więcej czasu, na tym pewnie nie poprzestaniemy...

Reklama