Lubin: Na Dialog Arenie zgasło światło

źródło: NaszeMiasto.pl

Awaria prądu w części Lubina nie ominęła Dialog Areny. W 75. minucie meczu z Jagiellonią Białystok kibice śpiewali dalej, choć zawodnicy musieli przerwać grę z powodu ciemności. Po 23 minutach mecz wznowiono – pisze NaszeMiasto.pl.

Reklama

W ułamku sekundy na stadionie zgasły niemal wszystkie światła! Mecz został przerwany, ale kibicom to nie przeszkadzało - świecili telefonami i nadzwyczaj głośno śpiewali piosenki o Zagłębiu. Po 23 minutach nad Dialog Areną znów zaświeciły jupitery. Spotkanie wznowiono. Sędzia doliczył 23 minuty. Poniżej można zobaczyć, jak na obiekt wracało światło.

Jak poinformowano serwis NaszeMiasto.pl w pogotowiu energetycznym, w Lubinie nastąpiła awaria linii średniego napięcia. Z tego powodu przerwany został dopływ prądu na stadion, gdzie rozgrywano mecz Zagłębia z Jagiellonią Białystok i do sąsiadującego z Dialog Areną rejonu miasta.

Stadion ma alternatywne zasilanie i dzięki temu zaświeciły nad nim jupitery, a mecz wznowiono. O 23.00 ciemności nadal panowały na osiedlu Ustronie i ul. Staszica.

Reklama