Łódź: Jest porozumienie w sprawie stadionu Widzewa!

źródło: Widzew.pl / własne; autor: michał

W środę późnym wieczorem prezydent Hanna Zdanowska napisała krótko na facebooku „Budujemy. Jest porozumienie w sprawie stadionu Widzewa”. Co ważniejsze, pierwszy raz od dawna jej przekaz jest identyczny z komunikatem wydanym przez Widzew.

Reklama

Dzięki czujności jednego z naszych czytelników możemy poinformować Was przed innymi mediami o tym, że Widzew i prezydent Łodzi Hanna Zdanowska osiągnęli porozumienie w sprawie budowy nowego stadionu.

Zdanowska napisała na swoim oficjalnym profilu w serwisie facebook.com, że Budujemy. Jest porozumienie w sprawie stadionu Widzewa. Tymczasem niemal równocześnie pojawiła się informacja w oficjalnym serwisie Widzewa. Jej tytuł mówi wszystko: „Jest porozumienie w sprawie stadionu Widzewa”. Pierwszy raz od objęcia przez nową prezydent stanowiska mamy więc zgodę. Od grudnia relacje między samorządem a Widzewem bardzo się psuły, prowadząc w lutym do ultimatum ze strony klubu, w którym prezes Marcin Animucki zagroził nawet wyprowadzką Widzewa z Łodzi lub likwidacją sportowej spółki.

Tym lepiej brzmią wczorajsze doniesienia, pierwsze po wieczornym spotkaniu przedstawicieli klubu i miasta. Poza wymienianymi już Hanną Zdanowską i Marcinem Animuckim w spotkaniu uczestniczył również właściciel Widzewa, Sylwester Cacek. Choć na razie bez szczegółów, na stronie Widzewa można przeczytać, że obie strony są zadowolone z porozumienia.

Miasto wraz z władzami Widzewa ustaliło wstępne, korzystne dla obu stron, strategiczne warunki budowy nowego obiektu. Intencją jest rozegranie meczu na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego jeszcze w 2013 roku - napisał ponadto oficjalny serwis Widzew.pl.

Reklama