Kijów: Wybierz logo zmodernizowanego stadionu

źródło: własne / NSC-Olymp.com

Oficjalna strona kijowskiego Olimpijskiego zebrała 273 propozycje logotypów, a internautom pozostawiła wybór najciekawszego z nich. Wśród pomysłów niektóre są bardzo niecodzienne.

Reklama

Procedura wyboru miała się zacząć w czwartek 21. kwietnia o 14:00, ale serwis najwyraźniej nie wytrzymał zainteresowania, bo w kolejnych godzinach był niedostępny. Teraz można już swobodnie wędrować po długiej liście i oceniać propozycje. Każdej można dać ocenę w skali 1-5, a do udziału w głosowaniu nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem – każdy może mieć wpływ na wybrane później logo.

Głosowanie potrwa do 27. kwietnia (do 10:00). Sześć propozycji, które zostaną najwyżej ocenione, trafi pod obrady jury, które wybierze najlepszą z nich. 28. kwietnia serwis Stadionu Olimpijskiego ogłosi wyniki konkursu, a autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 hrywien, zaproszenie na otwarcie obiektu i porcję nagród od sponsorów konkursu. Poniżej możecie zobaczyć sześć prac, wśród których pierwsza obecnie ma miażdżącą przewagę w ocenach nad wszystkimi pozostałymi 272.

Reklama