Zabrze: Apel kibiców w sprawie budowy

źródło: Stowarzyszenie.net; autor: michał

Kibice Górnika mają dość oczekiwania na przetarg, który wciąż jest zapowiadany i na budowę, która według pierwszych obietnic miała ruszyć wiosną… 2010 roku. Od pół roku jest pozwolenie na budowę. Jest też projekt. Nie ma przetargu – kibice piszą list, bo mają dość czekania.

Reklama

„Do Stadion w Zabrzu Sp. z o.o.

W związku z wielokrotnie powtarzającymi się w mediach informacjami o rychłym ogłoszeniu przetargu na budowę nowego stadionu Górnika Zabrze, który to według wstępnych informacji miał rozpocząć się w styczniu br. oraz z brakiem informacji o terminie jego rozpoczęcia Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" wnosi o podanie ostatecznej daty ogłoszenia przetargu na budowę nowego stadionu im. Ernesta Pohla.

Wbrew medialnym doniesieniom z początku roku termin rozpoczęcia budowy odsuwa się w czasie, a panująca cisza informacyjna rodzi obawy, co do realności ogłoszenia przetargu w najbliższym czasie i rychłego rozpoczęcia prac budowlanych.

Brak przejrzystej informacji rodzi niepokoje i zniecierpliwienie wśród sympatyków Górnika Zabrze.

Chcemy wierzyć, że kolejny raz słowa nie będą rzucane na wiatr, a działania Spółki Stadion zostaną zmaterializowane w postaci rozpoczęcia prac na Roosevelta 81.

Ze sportowym pozdrowieniem

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze”

Reklama