Zobacz stronę budowy w Gliwicach

źródło: Piast Gliwice S.A.; autor: michał

Ruszyła już na początku listopada, ale teraz można też oglądać postępy prac nad stadionem Piasta w internetowej kamerze. Do tego fotorelacje z budowy i wirtualna podróż po… bliźniaczym obiekcie w niemieckim Paderborn.

Reklama

W ostatnich tygodniach Piast Gliwice intensywnie pracował nad stroną internetową budowy nowego stadionu. Dziś efekty możecie oglądać pod adresem www.stadion.gliwice.eu. Co tydzień przygotowywane są fotorelacje, a dla niecierpliwych od piątku istnieje możliwość podglądania pracowników w kamerze online.

Dzięki uprzejmości niemieckiego Paderborn SC można również obejrzeć wysokiej zdjęcia oraz wirtualną podróż po niemal identycznym stadionie, który dziś służy kibicom w niemieckiej 2. Bundeslidze.

Wszystkie miejsca znajdą się pod dachem. Na stadionie planowane jest stworzenie strefy VIP i Hospitality dla 192 gości, 30 miejsc komentatorskich i 50 dla prasy. Na terenie obiektu ma powstać nowoczesny sklep z pamiątkami oraz stoiska z gastronomią. W trzykondygnacyjnym budynku usytuowane będą m.in. pomieszczenia biurowe, szatnie, pomieszczenia socjalne, zostanie też rozbudowana strefa cateringowa. Płyta boiska będzie podgrzewana, obiekt będzie posiadał sztuczne oświetlenie.

Reklama