Narodowy: Przetargi, przetargi

źródło: StadionNarodowy.org.pl

W środę Narodowe Centrum Sportu ogłosiło dwa istotne przetargi. Pierwszy na nagłośnienie całego stadionu i zaopatrzenie w podobny system sali konferencyjnej. Drugi na centrum konferencyjne, powierzchnie klubowo-restauracyjne i loże – czytamy na StadionNarodowy.org.pl.

Reklama

Przedmiotem pierwszego wymienionego zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa urządzeń i materiałów, instalacja i uruchomienie systemu nagłośnienia trybun Stadionu Narodowego oraz projekt, dostawa i montaż systemu audiowizualnego dla sali konferencyjnej zlokalizowanej na poziomie -1.

Posiadanie takiego systemu nie tylko umożliwia odtwarzanie muzyki, reklam czy obsługę programów artystycznych. Jest też jednym z podstawowych wymogów UEFA i FIFA, niezbędnym dla zapewnienia bezpieczeństwa na stadionie. Dlatego każdy odwiedzający obiekt widz powinien dobrze słyszeć komunikaty spikera.

Poza ogłoszeniem o nagłośnieniu, w środę pojawił się przetarg ograniczony na wyposażenie centrum konferencyjnego, powierzchni klubowo-restauracyjnych oraz lóż. Chodzi tu o projekty aranżacji tych pomieszczeń oraz wykonanie prac budowlano-montażowych.

Centrum konferencyjne będzie mieć powierzchnię 6911 m2. Fan Klub oraz Biznes Klub będą rozlokowane na kolejnych 7107 m2. Z kolei łączna powierzchnia lóż to 2824 m2.

Reklama