Gliwice: Wylicytuj krzesełko, pomóż młodzieży Piasta

źródło: Piast.Gliwice.pl; autor: michał

Ze starego stadionu zostały tylko zwały gruzów, ale kilka krzesełek otrzyma nowe życie. Opatrzone podpisami trenerów i zawodników Piasta stanowią nie tylko wyjątkową pamiątkę. Dochody z ich sprzedaży pomogą młodym zawodnikom się rozwijać – poinformował Piast Gliwice.

Reklama

Na początku października zdemontowano wszystkie siedziska z trybun przy Okrzei. Teraz 8 z nich trafiło na internetową aukcję – po 4 czerwone i niebieskie. Każde podpisane przez trenerów i zawodników pierwszego zespołu.

Ta inicjatywa Piasta Gliwice ma dwa cele. Po pierwsze, kibice mogą nabyć dla siebie efektowną pamiątkę po dawnym stadionie. Po drugie – całkowity zysk klub przeznaczy na sprzęt dla drużyn juniorskich, co powinno być dodatkową motywacją dla uczestników licytacji.

Udział w aukcji może się również przełożyć na konkretne korzyści. Piast informuje, że firmy chętne na zakup krzesełka mogą w zamian liczyć na informację o swoim zwycięstwie na stronach klubowych oraz podczas meczu.

Aukcje w serwisie Allegro.pl potrwają przez najbliższe dwa tygodnie. Znacznie wcześniej, bo jeszcze w tym tygodniu, ruszy nowa strona prowadzona przez klub – poświęcona budowie nowego stadionu. Miło nam poinformować, że Stadiony.net będą partnerem medialnym tego przedsięwzięcia. Już obecnie, zanim wystartuje StadionPiasta.com, klub aktywnie informuje swoich kibiców o postępach za pomocą materiałów wideo i zdjęć. Część z nich znajdziecie na naszej galerii, a pozostałe na Piast.Gliwice.pl.

Reklama