Poznań: Kończymy z budową

źródło: własne

Przez ostatnie siedem lat śledziliśmy wspólnie, jak trybuny przy Bułgarskiej pną się w górę. Dziś oglądacie w serwisie ostatnią fotorelację z budowy nowego obiektu Lecha i, trochę z przymusu, Warty. Zobaczcie, jak wyglądał obiekt na dzień przed piłkarską inauguracją!

Reklama

Pierwsza zamieszczona na Stadiony.net galeria ma datę 21 sierpnia 2003 – trudno uwierzyć, że tyle czasu minęło od kiedy zaczęliśmy relacjonować dla Was budowę stadionu Lecha. Przez ostatnie siedem lat była to jedna z najchętniej odwiedzanych podstron naszego serwisu, bo Bułgarska nie tylko imponowała skalą, ale też rodziła bardzo wiele dyskusji.

W dniu piłkarskiej inauguracji zapraszamy do obejrzenia zdjęć zarówno w galerii z budowy, jak i w prezentacji dodanego już do bazy nowego obiektu. Możecie na nich zobaczyć ostatnie, gorączkowe przygotowania do meczu w Lidze Europy z Salzburgiem, który dziś wieczorem obejrzy komplet 43 000 widzów.

Za te i wiele innych zdjęć dziękujemy tym, bez których nie moglibyśmy Wam nic pokazać – Piotrowi Wagnerowi (a.k.a. Carte) oraz serwisowi Budowa.maroonpoint.com.

A ponieważ w przyrodzie nic nie ginie, jeszcze dziś zobaczycie na Stadiony.net początek innej budowy, która na pewno będzie elektryzowała sportowy świat w najbliższych latach.

Reklama