Poznań: W sobotę debiut oświetlenia

źródło: LechPoznan.pl

Tymczasowe jupitery już zdemontowane. Obecnie trwa wygrzewanie i ustawianie nowych lamp. Pracę zostaną ukończone do soboty, kiedy to instalacja ma zadebiutować podczas spotkania z Arką Gdynia. Do końca dobiega także wymiana krzesełek na II trybunie - podaje LechPoznan.pl.

Reklama

- Obecnie są rozłożone siatki na płycie boiska, które pozwolą nam odpowiednio umiejscowić punkty pomiaru natężenia światła. Niemniej jestem przekonany, że do piątku wszystkie pomiary zostaną wykonane - powiedział kierownik budowy, Andrzej Michalski.

Oprócz słupów oświetleniowych zdemontowane zostały także wieżyczki dla telewizji. Operatorzy przeniosą się na I trybunę. - Miejsca, które usunęliśmy, a które dotąd służyły ekipom telewizyjnym zostały przeniesione na trybunę numer jeden i podczas meczu z Arką Gdynia pewne pomieszczenia na „jedynce" będą już do dyspozycji dziennikarzy i sprawozdawców - dodał kierownik budowy.

Obecnie kończy się także wymiana krzesełek na I piętrze II trybuny. Tradycyjne siedziska zastąpione zostały składanymi, takimi samymi jak na I i III trybunie (wzdłuż boiska). Na początku przyszłego tygodnia identyczne prace zostaną wykonane na IV trybunie.

Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Także na sobotę ukończone ma zostać opłotowanie w sektorze gości.

Reklama