Poznań: Ostatni dzień otwarty przed inauguracją

źródło: Gazeta.pl

Miłośnicy stadionów i kibice Lecha mogą zacierać ręce – 1 września na stadionie odbędzie się test nagłośnienia i telebimów. A wszystko to w obecności zwiedzających. Chętni będą też mogli zobaczyć pomieszczenia pod II i IV trybuną – pisze Gazeta.pl.

Reklama

Ostatnie drzwi otwarte na placu budowy stadionu przy ul. Bułgarskiej zaplanowano na 1 września, o godz. 16. Wtedy mieszkańcy Poznania i okolic będą mogli zwiedzić pomieszczenia, które powstały pod drugą i czwartą trybuną, a także wziąć udział w próbach technicznych, które będą wtedy prowadzone na stadionie.

Próbie generalnej zostanie poddany system nagłośnieniowy na stadionie, a także uruchomione zostaną próbnie dwa zamontowane na szczycie stadionu telebimy. Bramy otwarte zostaną o godz. 16 i tradycyjnie goście poprowadzeni zostaną na górę IV trybuny, gdzie pod ochroną dbającą o ich bezpieczeństwo, będą mieli do dyspozycji 45 minut. Jak w czasie połowy spotkania piłkarskiego. 20 września na stadionie odbędzie się koncert Stinga. Po nim zostanie wymieniona fatalna już murawa obiektu. Lech Poznań ma w tym czasie zaplanowane w lidze mecze wyjazdowe.

Reklama