PGE Arena: Wynajem lóż od września

źródło: euro.gdansk.pl

40 lóż oraz 1350 miejsc biznesowych na PGE Arenie będzie można wynająć już od września. Nie ustalono jeszcze cen ekskluzywnych przestrzeni. Największe i najbardziej prestiżowe zostaną przydzielone sponsorowi tytularnemu oraz urzędowi miasta - podaje euro.gdansk.pl.

Reklama

Potencjalni nabywcy mogą wybierać spośród ośmiu lóż liczących 60 m kwadratowych, do których przypisanych jest 20 miejsc na trybunach oraz z 32 pomieszczeń o powierzchni 30 metrów kwadratowych i 10 miejsc na amfiteatrze. Po Euro liczba lóż wzrośnie o 16. Będzie to możliwe dzięki adaptacji pomieszczeń zajmowanych przez telewizję podczas Mistrzostw.

Za operację odpowiedzialny jest dzierżawca stadionu - Lechia Operator (którego właścicielem jest Lechia S.A.). Nieznane są jeszcze ceny wynajmu. - Jeszcze ich nie skalkulowaliśmy. Wiele zależeć będzie nie tylko od jej wielkości, ale również od rodzajów serwowanej gastronomii - czy będzie w wersji podstawowej, czy rozszerzonej. Dzierżawca tego pomieszczenia będzie mógł je adaptować na swoje potrzeby pod względem kolorystyki, wyposażenia oraz firmowych emblematów. Przewidujemy, że minimalny okres wynajmu to rok - mówi Błażej Jenek, prezes Lechia Operator. Podobnie sytuacja wygląda z miejscami biznesowymi. - To zależy od wykupionego pakietu. Planujemy wersję z cateringiem oraz dodatkową - z parkingiem. Na stadionie przy ul. Traugutta miejsce na trybunie VIP kosztuje 4000 złotych, jednak na znacznie nowocześniejszej PGE Arena Gdańsk na pewno będzie droższe - informuje prezes Lechia Operator.

Reklama