Nowe stadiony: Teraz Polska

źródło: własne; autor: redakcja

Od całkiem okazałego Stadionu im. Henryka Reymana w Kutnie po tysięczniki w Nadarzynie i Warszawie – dziś przedstawiamy Wam kilka małych, ale wartych uwagi polskich stadionów i zapraszamy do zgłaszania kolejnych, które chcielibyście zobaczyć na łamach Stadiony.net.

Reklama

Siódmego dnia siódmego miesiąca dodajemy siedem nowych prezentacji. Tym razem zajrzeliśmy na mniej rozpoznawalne krajowe boiska i trybuny, z wielką pomocą serwisów Miejscy.pl i RKSOkecie.pl. Tradycyjnie też pomógł nam Łukasz Libuszewski, którego fantastyczne zdjęcia krakowskich stadionów możecie oglądać już od wielu miesięcy.

Wśród dodanych dziś stadionów znajdziecie efektownie zmodernizowany Stadion im. Henryka Reymana w Kutnie, który Widzew rozważa jako swój tymczasowy obiekt nawet na dwa najbliższe lata – jeśli budowa nowego obiektu w Łodzi będzie wymagać tak długiej rozłąki. Mieszczący 3500 widzów obiekt z jedną krytą trybuną to największy dziś dodany stadion. Poza nim znajdziecie 6 znacznie mniejszych, ale też wartych zamieszczenia obiektów – pełna lista na głównej stronie oraz pod tekstem.

Jeśli oglądając je macie wrażenie, że w Waszym mieście jest podobny obiekt i równie dobrze moglibyśmy dodać właśnie Wasz stadion, to bardzo dobrze. Czekamy na Wasze propozycje kolejnych aren z Polski, które mogłyby wzbogacić serwis. W całym kraju wiele kameralnych stadionów jest modernizowanych i na pewno powinny zostać zauważone. Znasz taki stadion? Napisz do nas.

Nie stawiamy sztywnych wymogów, ale czekamy na obiekty dla co najmniej tysiąca widzów (lub w tych okolicach), w co najmniej przyzwoitym stanie technicznym. Z góry dziękujemy za pomoc w poszukiwaniu najciekawszych małych aren piłkarskich w Polsce!

Reklama