"Puchar Projektantów Stadionów 5" - Stadion dla Ruchu!

źródło: PPS5

Skoro jesteś na Stadiony.net, pewnie interesują Cię stadiony. Jeśli w dodatku masz pomysł na własny projekt lub jesteś fanem Ruchu Chorzów to ta informacja jest dla Ciebie. Już 6 listopada rusza piąta edycja Pucharu Projektantów Stadionów!

Reklama

Już 6 listopada rozpocznie się kolejna edycja konkursu "Puchar Projektantów Stadionów". Jest to obecnie największy konkurs dla miłośników tematyki stadionowej i zabawy grafiką 3D. Konkurs ten powstał pod koniec 2007 roku i od tamtego czasu nieustannie się rozwija, Z każdą edycją stając się bardziej profesjonalny. Obecnie celem konkursu jest zainteresowanie jak największej masy ludzi architekturą i tematyką stadionową, oraz uświadomienie, że zabawa programami do edycji 3D nie jest wcale trudna. Ma to sprowokować do szerszego uczestnictwa w dyskusji na temat projektowanych i nowobudowanych obiektów piłkarskich w Polsce.

"Puchar Projektantów Stadionów 5" rozpocznie się oficjalnie 6 listopada 2009 roku o godz. 20:00. Wtedy też zostaną podane szczegóły dotyczące prac. Mimo to już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Oficjalnym partnerem konkursu jest Ruch Chorzów S.S.A. oraz serwisy igol.pl, stadiony.net oraz portalkibica.pl. Partnerem technicznym jest MORiS w Chorzowie.

Reklama