Sonda: Który Narodowy najlepszy?

źródło: własne

Pytanie o liczbę stadionów Euro 2012 okazało się dla większości oczywiste. Czy tak samo będzie z wyborem najlepszego projektu Stadionu Narodowego? Czekamy na Wasze głosy!

Reklama

Przez ostatnie 2 tygodnie mogliście się wypowiedzieć na temat optymalnej liczby stadionów Euro 2012. Dla wielu odpowiedź jest jasna- im więcej, tym lepiej. Tak właśnie zagłosowało 51% (778) uczestników naszej sondy. Jednak inni nie chcieli rozdrabniać Euro 2012 na tak wiele miast. Opcja 5 polskich stadionów w Imprezie zebrała 26% (390). Najmniej zwolenników ma obecny rozkład obiektów- po 4 areny z każdego kraju wybrało 23% (355) głosujących. Łącznie oddaliście 1 523 głosy- dziękujemy i zachęcamy do równie aktywnego udziału w kolejnej sondzie!

Tym razem prosimy Was o wybór najlepszej koncepcji Stadionu Narodowego. Listę oficjalnych propozycji poszerzyliśmy o autorskie koncepcje, jakie napłynęły do naszej redakcji w minionych miesiącach. W sumie możecie wybrać między siedmioma pomysłami o pojemności od 51 000 do 77 000 miejsc. Zapraszamy do głosowania!

Reklama