Nowy dział: W budowie

źródło: własne

Od dziś będziemy prezentować przebieg prac na placach budowy całego świata. Oczywiście skupimy się głównie na Polsce, ale stadionów z innych części globu nie zabraknie. Na początek 11 obiektów. Liczymy jednak, że dzięki Wam ta liczba szybko wzrośnie!

Reklama

Nowy dział będzie idealnym dopełnieniem naszych dotychczasowych prezentacji. Mamy już projekty i gotowe stadiony- brakowało tylko dokumentacji z prac budowlanych. Od dziś stopniowo będziemy to zmieniać, pokazując jak przebiegają lub przebiegały prace nad obiektami piłkarskimi. Nie tylko najnowsze, ale też archiwalne zdjęcia- to nasz cel. W tym dziale, inaczej niż wcześniej, stadiony będą układane pod względem aktualizacji- im świeższe zdjęcia, tym wyżej w zestawieniu.

Częste aktualizacje będą możliwe tylko dzięki Waszej pomocy. Jeśli w Twojej okolicy jest budowany lub modernizowany jakiś stadion, a masz trochę wolnego czasu i aparat- zostań naszym fotoreportrem! Prestiż to może (jeszcze) nie tak duży jak w "National Geographic", ale na pewno wiele osób z wdzięcznością obejrzy postępy na budowie. Możesz też pomóc, jeśli znasz kogoś, kto takie fotografie robi. Pomóż nam go znaleźć i się z nim skontaktować, abyśmy mogli powiększać dział "W budowie". Jeśli możesz pomóc w jakikolwiek sposób lub masz uwagi do nowego działu, pisz do nas!

Swoje odczucia możesz też wyrazić w sondzie na głównej stronie naszego serwisu- zachęcamy do udziału!

Reklama