Kraków: Trybuna gotowa na przyjęcie kibiców

źródło: wislakrakow.com / Gazeta Krakowska

Jak informuje „Gazeta Krakowska”, w nadchodzącym sezonie fani „Białej Gwiazdy” będą mieli okazję obserwować poczynania swoich zawodników z trybuny D.

Reklama

W czerwcu został dokonany odbiór techniczny trybuny. Zostały już wykonane drogi dojścia, nowe kołowroty i monitoring. Jest wydane również pozwolenie na użytkowanie. Teraz pora na podpisanie umowy między wydziałem skarbu a Wisłą – poinformowała z-ca dyrektora Krakowskiego Zarządu Dróg, Iwona Król.

Spotkanie w tej sprawie zaplanowane jest na 18 lipca.

Przedstawiciele „Białej Gwiazdy” nie ukrywają, że chcieliby uregulować tą kwestię jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży karnetów. – Mamy oczywiście nadzieję, że będziemy mogli wpuszczać kibiców na cały stadion, ale jeśli sprawy nowej umowy będą się nieco przeciągały, to sprzedamy karnety według dotychczasowych zasad, a na trybunę D, będziemy rozprowadzać bilety na każdy mecz. Nie ma natomiast zagrożenia, że możemy nie mieć do dyspozycji stadionu na ligę. Ciągle obowiązuje przecież stara umowa. Teraz zarówno my jak i miasto chcielibyśmy jednak jak najszybciej unormować sprawy stadionu poprzez podpisanie nowej – powiedział prezes Marek Wilczek.

Reklama