Wyniki II edycji Konkursu!

źródło: własne; autor: Redakcja

Zapraszamy do zapoznania się z pięcioma najlepszymi pracami prowadzonego przez Stadiony.net i bet-at-home konkursu!

Reklama

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w zabawie. Uczestnikom należą się tym większe brawa, że wymogi konkursu były bardzo rygorystyczne. Przypominamy, że Konkurs dotyczył projektu Stadionu Narodowego zgodnego ze standardami UEFA i Orange Ekstraklasy. Zaprezentowane stadiony, gdyby miały być zrealizowane, mogłyby gościć największe międzynarodowe mecze.

Od dziś w dziale konkursowym znajdziecie 5 najlepszych prac z otrzymaną przez każdą z nich ilością punktów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pokazujemy tylko nagrodzone i wyróżnione prace. Do bazy projektów autorskich trafią dwa naszym zdaniem wybijające się spośród wszystkich nadesłanych stadionów.

Ponownie w ocenianiu projektów brała udział nasza redakcja i ponownie wyniki są średnią arytmetyczną naszych ocen. W związku z bardziej rozbudowanym regulaminem poszerzyliśmy też punktację- każdy uczestnik mógł zdobyć maksymalnie 100 punktów. Pula podzielona była na 5 sekcji. W skrócie: grafika- 15pkt, konstrukcja i koncepcja- 50pkt, dokumentacja- 10pkt, zgodność z regułami konkursu-10pkt i dział "bonus"- 15pkt, w którym najwięcej można było otrzymać za realność powstania obiektu. Oczywiście nie chodzi tu o względy proceduralne, a o kontrukcję i zamysł autora.

Oto podium II edycji Konkursu:

  • Stadion Narodowy w miejscu Jarmarku Europa autorstwa HVK - 84 pkt
  • Stadion Narodowy w Gliwicach autorstwa Sebastiana Boreckiego - 82,7 pkt
  • Stadion Polska w miejscu Stadionu Śląskiego autorstwa 19Adriano88 - 74,7 pkt

Wyróżnienia otrzymały projekty:

  • Stadion Narodowy w Poznaniu autorstwa Michała Cichockiego
  • Stadion Narodowy w miejscu Stadionu Śląskiego autorstwa Kamila Adamskiego

Wymienione wyżej prace zostaną tym samym nagrodzone przez bet-at-home i Internetowy Sklep Sportowy - ISS. Za pierwsze miejsce HVK otrzymuje 450zł na zakłady sportowe oraz szalik Nike Juventusu Turyn. Sebastian Borecki może liczyć na 300zł na zakłady i piłkę Nike z logo Premiership. Trzecie miejsce to 150zł i czapka Adidas z herbem AC Milan- te nagrody wędrują do 19Adriano88. Dwa wyróźnione projekty otrzymują po 50zł na grę w bet-at-home.

Zachęceni poziomem nagradzanych prac zachęcamy do udziału w III edycji konkursu, która rozpocznie się już w lipcu. Tym razem tematem prac będą znacznie mniejsze stadiony. Planujemy organizację rywalizacji w dwóch kategoriach rozmiarowych- szczegóły latem. Mamy nadzieję, że zaangażują się zarówno nasi stali uczestnicy, jak i zupełnie nowe osoby. Zapraszamy!

Reklama