Kraków: Kibice byli u prezydenta

źródło: własne / kibicewisly.pl; autor: Michał

Przedstawiciele kibiców Wisły zaapelowali do prezydenta Majchrowskiego o stworzenie lepszego projektu dla niezbudowanej jeszcze części nowego stadionu. Jak się okazało, o licznych usterkach na trybunie południowej prezydent nie wiedział.

Reklama

SKWK udało się do krakowskiego magistratu, by przedstawić opinię Stowarzyszenia o istniejących już dwóch trybunach oraz o dalszych planach modernizacji. Fani Wisły na początku lipca chcą przedstawić pełną listę usterek i niedociągnięć odnotowanych na Sektorze E (trybuna południowa)- jak się okazuje sprawa licznych wad nie była prezydentowi znana. W piątek w imieniu ogółu prosili, by powstające plany modernizacji kolejnych trybun były pozbawione tego typu niedociągnięć. W zamian otrzymali deklarację o współpracy z przedstawicielem UEFA przy dalszych pracach oraz o trwającej właśnie wizytacji stadionów Euro2004 w Portugalii.

Sympatycy klubu mają także swoje propozycje i sugestie odnośnie rodzącej się koncepcji. Od prezydenta Majchrowskiego dostali zapewnienie możliwie regularnych, cyklicznych spotkań oraz udział w akcptacji ostatecznego projektu.

Reklama