Konkurs: Zaczynamy odliczanie!

źródło: własne

Jeszcze tylko przez 5 dni można nadsyłać swoje prace na Konkurs Stadiony.net! Dokładnie w sobotę o północy kończymy przyjmowanie zgłoszeń.

Reklama

Przypominamy, że konkurs dotyczy wykonanego w dowolnym programie graficznym projektu stadionu piłkarskiego. Jego pojemność musi mieścić się w przedziale 15 000 - 40 000 widzów. Przynajmniej 75% miejsc ma być pod dachem. Nie zapomnijcie też o uwzględnieniu oświetlenia, klatek schodowych i całej niezbędnej infrastruktury. Dokładniejszy opis wymagań i informacje o nagrodach znajdziecie na podstronie poświęconej konkursowi.

Część graficzna to wcale nie koniec pracy- oczekujemy możliwie wyczerpującego opisu Waszej koncepcji. Ile miejsc przeznaczycie dla VIP-ów, niepełnosprawnych i mediów? Jak zagospodarujecie przestrzeń wokół trybun i pod nimi? To jedne z wielu pytań, na które należy sobie opowiedzieć. Nie zapomnijcie też zaznaczyć, gdzie będzie znajdował się stadion, kto bedzie jego użytkownikiem i, w miarę możliwości, jaki będzie koszt całej inwestycji. Nie martwcie się, że cenę możecie źle oszacować- zdarza się każdemu, zwłaszcza polskim władzom...

Gotowy projekt musi zostać przesłany na adres qvist@stadiony.net, aby mógł brać udział w konkursie.

Reklama